Hodnocení restaurace
97 % dlouhodobé hodnocení
celkem 3759 recenzí
Zdenka Alanová, 27. 6. 2026
jsem velice spokojený
Zdenka Alanová, 26. 6. 2026
jsem velice spokojený
Alena Pernerová, 23. 6. 2026
jsem velice spokojený
Výborné jídlo a milí kurýři.
Jen tak dál.
Chválíme rychlé dodání jídla.
Jaroslav Vejrosta, 21. 6. 2026 (objednávka 14. 6. 2026)
jsem velice spokojený
Zdenka Alanová, 20. 6. 2026
jsem velice spokojený
Hana Schanielová, 19. 6. 2026
jsem velice spokojený
Miroslava Jelínková , 19. 6. 2026
jsem velice spokojený
Jsem velice spokojená rychlá dodávka objednavky
Ivana Pluhařová , 17. 6. 2026 (objednávka 16. 6. 2026)
nejsem spokojený
Dobrý den, včera jsme si objednaly 2x špagety. Nepíšu to ráda, ale byly nechutné.
Spagety samotné se musely vařit ve vodě bez soli, maso nedobré, nečerstvé a omáčka žádná. Smyslem přece je, aby se nalepila na těstoviny a chutě se propojily. Dcera si je objednává často, ale dnes je vyhodila do koše a já taky. Jedna věc je cena, kdy jsme přes 400 vyhodily, ale druhá věc, že člověk počítá s obědem a má o starost víc. Obrovské zklamání! Velice si rozmyslíme, jestli ještě uděláme nějakou objednávku.
Ivana Pluhařová
Zdenka Alanová, 16. 6. 2026
jsem velice spokojený
Jaroslav Vejrosta, 14. 6. 2026 (objednávka 6. 6. 2026)
jsem velice spokojený