Slovo provozovatele

Vážení a milí zákazníci,

při budování restaurace Havelská Koruna jsem se snažil vytvořit restauraci, kde bude zákazníkům nabízena především ryze česká kuchyně.

Moc bych si přál, aby každý z vás, který od nás odchází, si v duchu řekl: „Byl jsem v české restauraci, obsluha byla milá, pochutnal jsem si na dobrém českém jídle v hezkém a útulném prostředí, a to vše ještě za přijatelnou cenu. Přeci jen my Češi jsme dobří.“

Jak dalece se mi mé předsevzetí podařilo, nechám na posouzení vás, zákazníky.
Vaše náměty či připomínky mi můžete posílat na e-mailovou adresu havelska.koruna@volny.cz nebo přímo u pokladen v restauraci formou vyplnění dotazníku. Všech vašich podnětů si vážím, a pokud budou přínosem pro zlepšení provozu restaurace, budu je v reálném čase realizovat.

S přáním dobré chuti
František Soukup


Vážení a milí zákazníci,

na základě proběhlé ankety, kterou každoročně vypisuje Městská část Praha 1, byla HAVELSKÁ KORUNA díky Vašim hlasům vyhlášena PROVOZOVNOU ROKU 2012 v kategorii RESTAURACE.

Toto ocenění mě velice potěšilo, ale současně je to závazek do budoucna. Každému z Vás chci proto poděkovat za hlas, který jste naší restauraci dali, a věřím, že i nadále zůstanete našimi věrnými a spokojenými zákazníky.

S úctou
František Soukup
provozovatel